Consultation for Switzerland

10 Şubat 2019, Pazar

Consultation for Switzerland, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Switzerland; Türkiye' de bulunan İsviçre Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve İsviçre vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye' de bulun İsviçre temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. İsviçre Konsolosluklarının çalışma saatlerini. İsviçre Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye İsviçre temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve İsviçre seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin İsviçre vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Switzerland web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Switzerland web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Switzerland web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Switzerland' a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.