Hakkımızda ve İsviçre Konsoloslukları

Hakkımızda ve İsviçre Konsoloslukları

Hakkımızda ve İsviçre Konsoloslukları, İsviçre Büyükelçiliği, İsviçre Başkonsolosluğu ve diğer İsviçre Fahri Konsolosluklarına ait resmi bir internet sitesi değildir. Consultation for Switzerland olarak hazırlanmış bu site, ziyaretçilerine İsviçre vizesi türleri, İsviçre Schengen vizesi, ülke hakkında bilgi ve İsviçre vatandaşlarının Türkiye'ye yerleşmesi durumu konularında bilgi aktarmak amacıyla tasarlanmıştır. İsviçre'ye seyahat işlemleri sırasında doğru ve güncel bilgileri aktarmak amacıyla tasarlanmış bu web sitesi, İsviçre Konsolosluğu'yla resmi bir bağa sahip değildir. Yalnızca bilgi aktarımı amacıyla hazırlanmıştır.

İsviçre Konsoloslukları hakkında ulaşım, konsolosluk yetkilileri, resmi tatil günleri ve İsviçre Schengen vizesi için gerekli belgeler, site içerisinde bulunan diğer başlıklar altında belirtilmiştir. İsviçre turistik, ticari, aile ziyareti, aile birleşimi, oturma izni, öğrenci ve transit vizeleri hakkında detaylı bilgi barındıran bu sitede, aynı zamanda İsviçre Ankara Büyükelçiliği, İsviçre İstanbul Başkonsolosluğu, İsviçre Mersin Fahri Konsolosluğu, Antalya Fahri Konsolosluğu, Gaziantep Fahri Konsolosluğu ve İzmir Fahri Konsolosluğu hakkında ulaşım, iletişim ve kapalı olunan günlerle ilgili bilgi de sunulmuştur.

Hakkımızda ve İsviçre Konsoloslukları

Consultation for Switzerland

Consultation for Switzerland internet sitesi, Knight SP ailesine üye bir web sitesidir. Knight Strategic Partners, ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına yönelik reklam üreten ve Dubai'de merkezi bulunan uluslararası bir şirket olmakla birlikte, Avrupa'da bir çok ülkede temsilciliği bulunmaktadır. Bağımsız bir sirket olan Knight SP, köklü bir şirket olmasıyla birlikte Consultation for Switzerland web sitesinin de dahil olduğu bir çok internet sitesine sahiplik yapmaktadır.

Consultation for Switzerland web sitesi, İsviçre Konsoloslukları ve diğer bir çok konu hakkında doğru ve güncel bilgiler paylaşmaktadır. Ziyaretçilere sunulan tüm bilgiler teyit edilmekle birlikte, reklam alınan şirketlerin sunduğu içerik hakkında herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

İsviçre Schengen vizesi ve diğer İsviçre vizeleri hakkında bilgiler sunulan bu sitede bulunan içeriğe ait bilgilerin yeniliği ve doğruluğu, Knight SP ailesi tarafından güncel olarak takip edilmektedir. Ziyaretçiler hatalı bilgi buldukları takdirde iletişim adresine ulaşarak içeriğin düzeltilmesi için talep oluşturma hakkına sahiptir.

Hakkımızda ve İsviçre Konsoloslukları web sitesi, İsviçre Konfederasyonu'na ait resmi bir web sitesi değildir.